nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
O. Lepil
Fyzika pro gymnázia – Mechanické kmitání a vlnění

Cena: 114 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 132
Formát: A5
Vydání: 4.
Obchodní číslo: 9321007
ISBN: 978-80-7196-387-5
Titul je součástí řady: Monotematická řada učebnic fyziky pro gymnázia

katalog nakladatelství Prometheus

Další z řady monotematických učebnic fyziky pro gymnázia. Učebnice, zpracovány podle tematických celků, lze využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací. Text je graficky upraven tak, že učiteli umožňuje vybrat učivo podle úrovně žáků ve třídě a podle počtu hodin fyzice přidělených. Učebnice lze využít nejen na gymnáziích, ale i na ostatních středních školách.

Ve 4. vydání byly nově doplněny klíčové kompetence, k jejichž utváření a rozvíjení učebnice přispívá, očekávané výstupy jednotlivých kapitol a průřezová témata k jejichž realizaci učebnice napomáhá.


katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
Schválilo MŠMT č.j. MSMT-3641/2013-211 dne 16. dubna 2013 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání pro vzdělávací oblast Fyzika s dobou platnosti 6 let.