nakladatelství PrometheusSLEVA PRO ŠKOLY nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus hledat v nakladatelství Prometheus objednávky - nakladatelství Prometheus novinky nakladatelství Prometheus připravujeme - nakladatelství Prometheus časopisy - nakladatelství Prometheus pro školy - nakladatelství Prometheus odkazy - nakladatelství Prometheus kontakty - nakladatelství Prometheus domů - nakladatelství Prometheus

 

  Jak objednávat   ks   tisk stránky  zpět  
O. Lepil - P. Šedivý
Fyzika pro gymnázia – Elektřina a magnetismus

Cena: 158 Kč
Vazba: V2
Počet stran: 342
Formát: A5
Vydání: 6.
Obchodní číslo: 9421079
ISBN: 978-80-7196-385-1
Titul je součástí řady: Monotematická řada učebnic fyziky pro gymnázia

katalog nakladatelství Prometheus

Další z řady monotematických učebnic fyziky pro gymnázia. Lze ji využít pro třídy s vyšší i nižší hodinovou dotací fyziky. Text je graficky upraven tak, že učiteli umožňuje vybrat učivo podle úrovně žáků ve třídě a podle počtu hodin fyzice přidělených. Učebnice lze využít nejen na gymnáziích, ale i na ostatních středních školách.

V 6. vydání byly nově doplněny klíčové kompetence, které učebnice utváří a rozvíjí, očekávané výstupy, k jejichž dosažení učebnice směřuje a průřezová témata, jejichž realizaci učebnice napomáhá.

 


katalog nakladatelství Prometheus
katalog nakladatelství Prometheus
Schválilo MŠMT č.j. 19376/2012-23 dne 14.května 2012 k zařazení do seznamu učebnic pro střední vzdělávání pro vzdělávací obor fyzika s dobou platnosti 6 let.